HazaL FiLiz KüçüKKöse FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaZaL FiLiz KüçüKKöse FORUM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAZALL

YazarMesaj
ENES
Admin
ENES

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAZALL Empty
MesajKonu: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAZALL   DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAZALL Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 5:35 pm

1.160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

2.365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN

4.Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğumgünün kutlu olsun...

5.Bebeğimize hoşgeldin diyor, saglık ve mutluluk diliyoruz.

6.Bir ıyl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes ayni şeyi yasıyor. Bu ıylın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir ıyldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice ıyllara...

7.Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!

8.Bu gün mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne ve sevgimi kalbine bırakıyorum. güneş her zaman senin için doğsun."DOGUM GüNüN KUTLU OLSUN.

9.Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğunen farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın... cheers cheers cheers cheers Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
https://hazalfiliz-k.yetkin-forum.com

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN HAZALL
1 sayfadaki 1 sayfası